0218.063HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.063HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0218.063HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0218.063HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0218.063HXP
Tau Wae 0218.063HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78941 pcs Pepa Raraunga 0218.063HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 218.063
218.063P
218.063XP
F2407
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.0117 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 17.65 Ohms Whakatauranga onamata 63mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0218.063H
0218.063H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM