0218.050MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.050MXE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0218.050MXE
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0218.050MXE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0218.050MXE
Tau Wae 0218.050MXE Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5079 pcs Pepa Raraunga 0218.050MXE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)