0218.050MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.050MXBP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0218.050MXBP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0218.050MXBP.pdf2.0218.050MXBP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0218.050MXBP
Tau Wae 0218.050MXBP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24243 pcs Pepa Raraunga 1.0218.050MXBP.pdf2.0218.050MXBP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 218.050MXBP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.017 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 21.292 Ohms Whakatauranga onamata 50mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A