0218.040MXP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
0218.040MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0218.040MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0218.040MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0218.040MXP
Tau Wae 0218.040MXP Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86183 pcs Pepa Raraunga 0218.040MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 218 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Cartridge, Glass Ko te poari 5mm x 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 35A
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga 0218.040MXP
Momo Purihi 35.7 Ohm Whakaahuatanga FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
DC Resistance 0.00536 Whakatauranga onamata 40mA