0218.063MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.063MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0218.063MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0218.063MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0218.063MXEP
Tau Wae 0218.063MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56777 pcs Pepa Raraunga 0218.063MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 218.063XEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.0117 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 17.65 Ohms Whakatauranga onamata 63mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A