021602.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021602.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 021602.5H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021602.5H
Tau Wae 021602.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4190 pcs Pepa Raraunga 021602.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 216 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 021602.5
021602.5H-
021602.5M
216 02.5(BULK)
21602.5(BULK)
F917
H21602.5
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.697 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.058 Ohms
Whakatauranga onamata 2.5A Tae -