0216016.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216016.TXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0216016.TXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 16A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0216016.TXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0216016.TXP
Tau Wae 0216016.TXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 16A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109784 pcs Pepa Raraunga 0216016.TXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 216 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0216016TP
0216016TXP
216016.TP
216016.TXP
216016TXP
F4315
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 462.5 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.004 Ohms Whakatauranga onamata 16A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 750A