0216015.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216015.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0216015.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 15A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0216015.MXP
Tau Wae 0216015.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 15A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4733 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 216 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 15A