0215010.MRET1SPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215010.MRET1SPP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215010.MRET1SPP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0215010.MRET1SPP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215010.MRET1SPP
Tau Wae 0215010.MRET1SPP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 280652 pcs Pepa Raraunga 0215010.MRET1SPP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 0215010MRET1SPP
215010.MRET1SPP
215010MRET1SPP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 333.565 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0066 Ohms Whakatauranga onamata 10A