0215010.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215010.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215010.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0215010.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215010.H
Tau Wae 0215010.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4386 pcs Pepa Raraunga 0215010.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging - Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0215010
0215010.H-
H215010
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 360.5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.006 Ohms
Whakatauranga onamata 10A Tae -