0215010.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215010.HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215010.HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0215010.HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215010.HXP
Tau Wae 0215010.HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88611 pcs Pepa Raraunga 0215010.HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0215010.
0215010.HXP-ND
0215010.XP
0215010HXP
0215010XP
215010.P
F2669
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 333.565 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0066 Ohms Whakatauranga onamata 10A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA
Whakaaetanga CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0215010.MRET1SPP
0215010.MRET1SPP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 280652 pcs
Tikiake: 0215010.MRET1SPP.pdf
RFQ
0215010.H
0215010.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse