021301.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021301.6MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021301.6MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 021301.6MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021301.6MXEP
Tau Wae 021301.6MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119202 pcs Pepa Raraunga 021301.6MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 213 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 021301.6XEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 44.2 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0551 Ohms Whakatauranga onamata 1.6A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0213005.MXP
0213005.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 140713 pcs
Tikiake: 0213005.MXP.pdf
RFQ
021301.6MRET1P
021301.6MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 120129 pcs
Tikiake: 021301.6MRET1P.pdf
RFQ
021301.6MXE
021301.6MXE