021302.5MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021302.5MXBP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021302.5MXBP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.021302.5MXBP.pdf2.021302.5MXBP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021302.5MXBP
Tau Wae 021302.5MXBP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102208 pcs Pepa Raraunga 1.021302.5MXBP.pdf2.021302.5MXBP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 213 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 21302.5MXBP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 138 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0305 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
021301.6MXE
021301.6MXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 4015 pcs
Tikiake: 021301.6MXE.pdf
RFQ
021302.5M
021302.5M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM