0213005.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213005.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0213005.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0213005.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0213005.MXP
Tau Wae 0213005.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140713 pcs Pepa Raraunga 0213005.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 213 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0213005.MXP-ND
0213005.XP
0213005MXP
0213005XP
213005
213005.P
F3087
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 314 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0116 Ohms Whakatauranga onamata 5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0213005.MRET1P
0213005.MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 4419 pcs
Tikiake: 0213005.MRET1P.pdf
RFQ
021301.6M
021301.6M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM