MBRH20045
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20045 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRH20045
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 200A D-67
Ngā Rauemi: 1.MBRH20045.pdf2.MBRH20045.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRH20045
Tau Wae MBRH20045 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 200A D-67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3060 pcs Pepa Raraunga 1.MBRH20045.pdf2.MBRH20045.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 650mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato D-67 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D-67 Ētahi Ingoa 1242-1006
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 200A Chassis Mount D-67
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200A
Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRH20040L
MBRH20040L
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67
I roto i te taonga: 4185 pcs
Tikiake: MBRH20040L.pdf
RFQ
MBRH20045L
MBRH20045L
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 45V 200A D-67