MBRH20060R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20060R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRH20060R
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 60V 200A D-67
Ngā Rauemi: 1.MBRH20060R.pdf2.MBRH20060R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRH20060R
Tau Wae MBRH20060R Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 200A D-67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3143 pcs Pepa Raraunga 1.MBRH20060R.pdf2.MBRH20060R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato D-67 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D-67 Ētahi Ingoa MBRH20060RGN
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky, Reverse Polarity Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky, Reverse Polarity 60V 200A Chassis Mount D-67
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200A