MBRH20040R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20040R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRH20040R
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67
Ngā Rauemi: 1.MBRH20040R.pdf2.MBRH20040R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRH20040R
Tau Wae MBRH20040R Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3239 pcs Pepa Raraunga 1.MBRH20040R.pdf2.MBRH20040R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 650mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato D-67 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D-67 Ētahi Ingoa MBRH20040RGN
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky, Reverse Polarity Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky, Reverse Polarity 40V 200A Chassis Mount D-67
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200A