MBRH20035L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20035L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRH20035L
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 35V 200A D-67
Ngā Rauemi: MBRH20035L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRH20035L
Tau Wae MBRH20035L Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 35V 200A D-67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4549 pcs Pepa Raraunga MBRH20035L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 600mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato D-67 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D-67 Momo Tae Chassis Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 35V 200A Chassis Mount D-67
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3mA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200A