LW020A71
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LW020A71
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: LW020A71.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW020A71
Tau Wae LW020A71 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5635 pcs Pepa Raraunga LW020A71.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.39" H (50.8mm x 50.8mm x 9.9mm)
Raupapa LW020 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LW020B871
LW020B871
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 20W
I roto i te taonga: 5023 pcs
Tikiake: LW020B871.pdf
RFQ
LW020F871
LW020F871
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
I roto i te taonga: 5519 pcs
Tikiake: LW020F871.pdf
RFQ
LW020F
LW020F
Tikiake: LW020F.pdf
LW015F981
LW015F981
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Tikiake: LW015F981.pdf
LW020A
LW020A
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 20W
Tikiake: LW020A.pdf
LW015F94
LW015F94
Tikiake: LW015F94.pdf
LW020A7
LW020A7