LW015F94
Hua Hua
Tau Wae: LW015F94
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Ngā Rauemi: LW015F94.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW015F94
Tau Wae LW015F94 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4208 pcs Pepa Raraunga LW015F94.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa LW015 Mana (Watts) 15W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 107859902 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LW020A8
LW020A8
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 20W
I roto i te taonga: 5092 pcs
Tikiake: LW020A8.pdf
RFQ
LW015F84
LW015F84
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
I roto i te taonga: 5977 pcs
Tikiake: LW015F84.pdf
RFQ
LW015F
LW015F