LW015F84
Hua Hua
Tau Wae: LW015F84
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Ngā Rauemi: LW015F84.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW015F84
Tau Wae LW015F84 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5977 pcs Pepa Raraunga LW015F84.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa LW015 Mana (Watts) 15W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 108122573 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LW015F981
LW015F981
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
I roto i te taonga: 4564 pcs
Tikiake: LW015F981.pdf
RFQ
LW015F
LW015F
Kaihanga: GE Critical Power