LW020B871
Hua Hua
Tau Wae: LW020B871
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 20W
Ngā Rauemi: LW020B871.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW020B871
Tau Wae LW020B871 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5023 pcs Pepa Raraunga LW020B871.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.39" H (50.8mm x 50.8mm x 9.9mm)
Raupapa LW020 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.33A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.33A