IND108XW
GE Critical PowerGE Critical Power
IND108XW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IND108XW
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3-18V 108W
Ngā Rauemi: IND108XW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IND108XW
Tau Wae IND108XW Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3-18V 108W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6653 pcs Pepa Raraunga IND108XW.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3 ~ 18 V
Momotuhi - Input (Min) 19.2V Ngaohihi - Whakauru (Max) 28.8V
Momo Non-Isolated PoL Module Pūrere Pūrere Whakarato 9-SMD
Rahi / Rahi 1.30" L x 0.53" W x 0.39" H (33.0mm x 13.5mm x 10.0mm) Raupapa Hornet
Mana (Watts) 108W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 9-SMD Module Ētahi Ingoa 555-1437-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP He pai 95.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3 ~ 18 V 12A 19.2V - 28.8V Input Nama - Whakaputa (Max) 12A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IND072
IND072
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 66W
I roto i te taonga: 7600 pcs
Tikiake: IND072.pdf
RFQ
IND045XW
IND045XW
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3-18V 45W
I roto i te taonga: 9302 pcs
Tikiake: IND045XW.pdf
RFQ
IND065BLV
IND065BLV
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 16-34V 65W
Tikiake: IND065BLV.pdf
INDASH
INDASH
Kaihanga: PanaVise
Whakaahuatanga: VEHICLE INDASH MOUNT
Tikiake: INDASH.pdf
IND20-6L
IND20-6L
Kaihanga: American Electrical, Inc.
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER 6-20AWG SIDE
Tikiake: IND20-6L.pdf
IND045W
IND045W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3-9V 45W
Tikiake: IND045W.pdf
INDART-ONE
INDART-ONE
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: KIT HCS08 HCSX12
Tikiake:
IND065BHV
IND065BHV
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 32-54V 65W
Tikiake: IND065BHV.pdf
IND080
IND080
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.6-2V 80W
Tikiake: IND080.pdf
IND066
IND066
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 66W
Tikiake: IND066.pdf
IND108W
IND108W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3-9V 108W