IND065BLV
GE Critical PowerGE Critical Power
IND065BLV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IND065BLV
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 16-34V 65W
Ngā Rauemi: IND065BLV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IND065BLV
Tau Wae IND065BLV Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 16-34V 65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8164 pcs Pepa Raraunga IND065BLV.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 16 ~ 34 V
Momotuhi - Input (Min) 9.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 14.4V
Momo Non-Isolated PoL Module Pūrere Pūrere Whakarato 8-SMD
Rahi / Rahi 1.10" L x 0.45" W x 0.33" H (27.9mm x 11.4mm x 8.5mm) Raupapa Hornet
Mana (Watts) 65W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SMD Module Ētahi Ingoa 1600102911A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 16 ~ 34 V 4.06A 9.6V - 14.4V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.06A