IND065BHV
GE Critical PowerGE Critical Power
IND065BHV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IND065BHV
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 32-54V 65W
Ngā Rauemi: IND065BHV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IND065BHV
Tau Wae IND065BHV Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 32-54V 65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5784 pcs Pepa Raraunga IND065BHV.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 32 ~ 54 V
Momotuhi - Input (Min) 9.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 14.4V
Momo Non-Isolated PoL Module Pūrere Pūrere Whakarato 8-SMD
Rahi / Rahi 1.10" L x 0.45" W x 0.33" H (27.9mm x 11.4mm x 8.5mm) Raupapa Hornet
Mana (Watts) 65W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SMD Module Ētahi Ingoa 1600102910A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP He pai 93.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 32 ~ 54 V 2A 9.6V - 14.4V Input Nama - Whakaputa (Max) 2A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IND066
IND066
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 66W
I roto i te taonga: 9404 pcs
Tikiake: IND066.pdf
RFQ
IND027W
IND027W
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3-9V 27W
I roto i te taonga: 13136 pcs
Tikiake: IND027W.pdf
RFQ
IND080
IND080
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.6-2V 80W
Tikiake: IND080.pdf
IND065BLV
IND065BLV
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 16-34V 65W
Tikiake: IND065BLV.pdf
IND108W
IND108W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3-9V 108W
Tikiake: IND108W.pdf
IND072
IND072
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 66W