FC4SDCBMF10.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMF10.0-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4SDCBMF10.0-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: FC4SDCBMF10.0-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4SDCBMF10.0-T1
Tau Wae FC4SDCBMF10.0-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 217313 pcs Pepa Raraunga FC4SDCBMF10.0-T1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Raupapa HC49SDLF Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case HC-49/US
Ētahi Ingoa 631-1011-1 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 10MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US