FC4SBDMD20.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SBDMD20.0-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4SBDMD20.0-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: FC4SBDMD20.0-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4SBDMD20.0-T1
Tau Wae FC4SBDMD20.0-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35409 pcs Pepa Raraunga FC4SBDMD20.0-T1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Raupapa FX425B Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1041-2
FC4SBDMD20.0
FX425B-20
FX425B-20.000
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Te Manawanui Toa ±50ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 20MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz ±50ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead