FC4SDCBMF16.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMF16.0-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4SDCBMF16.0-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: FC4SDCBMF16.0-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4SDCBMF16.0-T1
Tau Wae FC4SDCBMF16.0-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 335195 pcs Pepa Raraunga FC4SDCBMF16.0-T1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)