FC3BQBBME12.0-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FC3BQBBME12.0-T3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC3BQBBME12.0-T3
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: FC3BQBBME12.0-T3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC3BQBBME12.0-T3
Tau Wae FC3BQBBME12.0-T3 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 231031 pcs Pepa Raraunga FC3BQBBME12.0-T3.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)