FC3BACAGI16.0-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FC3BACAGI16.0-T3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC3BACAGI16.0-T3
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 16MHZ 12PF SMD
Ngā Rauemi: FC3BACAGI16.0-T3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC3BACAGI16.0-T3
Tau Wae FC3BACAGI16.0-T3 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 16MHZ 12PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275764 pcs Pepa Raraunga FC3BACAGI16.0-T3.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa C3BA Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1490-2
FC3BACAGI16.0
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakanui i te kaha 12pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 16MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 16MHz ±30ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FC3BQBBME24.0-T1
FC3BQBBME24.0-T1
Kaihanga: Fox Electronics
Whakaahuatanga: CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
I roto i te taonga: 117961 pcs
Tikiake: FC3BQBBME24.0-T1.pdf
RFQ
FC3BACALI16.0-T3
FC3BACALI16.0-T3
Kaihanga: Fox Electronics
Whakaahuatanga: CRYSTAL 16MHZ 18PF SMD