FC3BACBDI16.0-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FC3BACBDI16.0-T3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC3BACBDI16.0-T3
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 16MHZ 8PF SMD
Ngā Rauemi: FC3BACBDI16.0-T3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC3BACBDI16.0-T3
Tau Wae FC3BACBDI16.0-T3 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 16MHZ 8PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 197875 pcs Pepa Raraunga FC3BACBDI16.0-T3.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa C3BA Ratonga AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1489-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakanui i te kaha 8pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 16MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 16MHz ±30ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FC3BQBBME16.0-T1
FC3BQBBME16.0-T1
Kaihanga: Fox Electronics
Whakaahuatanga: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
I roto i te taonga: 103202 pcs
Tikiake: FC3BQBBME16.0-T1.pdf
RFQ
FC3
FC3
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE COVER 630A POLY BASE NH3
I roto i te taonga: 1869 pcs
Tikiake: FC3.pdf
RFQ
FC3BQBBME27.0-T1
FC3BQBBME27.0-T1
Kaihanga: Fox Electronics
Whakaahuatanga: CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD
Tikiake: FC3BQBBME27.0-T1.pdf
FC3BQBBME25.0-T1
FC3BQBBME25.0-T1
Whakaahuatanga: CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD