5618B-12-M
Hua Hua
Tau Wae: 5618B-12-M
Waehere Stock 70 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 70 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5618B-12-M
Tau Wae 5618B-12-M Kaihanga Fluke Electronics
He Rahinga Kei te wātea 70 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi Liquids, Semi Solids Momo Temperature Probe
Aki - Momo RTD Raupapa 5618
Rawa Rangi Rawa -328 ~ 932°F (-200 ~ 500°C) Rauemi Rapu Stainless Steel
Rarangi Tae 12.000" (304.80mm) Pato Momo -
Tae Tae - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Raina Tae 72.000" (1828.80mm)