5618B-12-B
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5618B-12-B
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua PROBE SECON. PRT 12 X 1/8 INCH O
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 69 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 69 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5618B-12-B
Tau Wae 5618B-12-B Kaihanga Fluke Electronics
He Rahinga Kei te wātea 69 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi Liquids, Semi Solids Momo Temperature Probe
Aki - Momo RTD Raupapa 5618
Rawa Rangi Rawa -328 ~ 932°F (-200 ~ 500°C) Rauemi Rapu Stainless Steel
Rarangi Tae 12.000" (304.80mm) Pato Momo -
Tae Tae - Ētahi Ingoa 3003240
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Tae 72.000" (1828.80mm) Koinei te Waerenga Polytetrafluoroethylene (PTFE)