5618B-12-D
Hua Hua
Tau Wae: 5618B-12-D
Waehere Stock 88 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5618B-12-D
Tau Wae 5618B-12-D Kaihanga Fluke Electronics
He Rahinga Kei te wātea 88 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi Liquids, Semi Solids Momo Temperature Probe
Aki - Momo RTD Raupapa 5618
Rawa Rangi Rawa -328 ~ 932°F (-200 ~ 500°C) Rauemi Rapu Stainless Steel
Rarangi Tae 12.000" (304.80mm) Pato Momo -
Tae Tae - Ētahi Ingoa 3003257
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Tae 72.000" (1828.80mm) Koinei te Waerenga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5618B-12-J
5618B-12-J
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 12 X 1/8 INCH O
I roto i te taonga: 67 pcs
Tikiake:
RFQ
5618B-12-M
5618B-12-M
Kaihanga: Fluke Electronics
I roto i te taonga: 70 pcs
Tikiake:
RFQ
5618
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.5MH 1.6A 690 MOHM TH