LXV75-036S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV75-036S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV75-036S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.08A
Ngā Rauemi: 1.LXV75-036S.pdf2.LXV75-036S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV75-036S
Tau Wae LXV75-036S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.08A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5180 pcs Pepa Raraunga 1.LXV75-036S.pdf2.LXV75-036S.pdf
Taumaha 2.1 lbs (952.5g) Putanga - Whakaputa 36V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 6.58" L x 2.62" W x 1.65" H (167.0mm x 66.5mm x 42.0mm) Raupapa LXV75
Ratonga IP67 Mana (Watts) 75W
Ētahi Ingoa 633-1034 Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 92%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 2.08A 36V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 2.08A Whakaaetanga CE, cULus, EN
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LXV52-024SW
LXV52-024SW
Kaihanga: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.17A
I roto i te taonga: 2480 pcs
Tikiake: LXV52-024SW.pdf
RFQ
LXV75-036SW
LXV75-036SW
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.08A