LXV52-048SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV52-048SW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV52-048SW
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.08A
Ngā Rauemi: LXV52-048SW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV52-048SW
Tau Wae LXV52-048SW Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.08A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3056 pcs Pepa Raraunga LXV52-048SW.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Putanga - Whakaputa 48V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193mm x 42.5mm x 34.5mm) Raupapa LXV52
Ratonga IP67 Mana (Watts) 52W
Ētahi Ingoa 633-1195
LXV52048SW
Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 89% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.08A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.08A