LXV75-054S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV75-054S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV75-054S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 54V 1.39A
Ngā Rauemi: 1.LXV75-054S.pdf2.LXV75-054S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV75-054S
Tau Wae LXV75-054S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 54V 1.39A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5303 pcs Pepa Raraunga 1.LXV75-054S.pdf2.LXV75-054S.pdf
Taumaha 2.1 lbs (952.5g) Putanga - Whakaputa 54V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 6.58" L x 2.62" W x 1.65" H (167.0mm x 66.5mm x 42.0mm) Raupapa LXV75
Ratonga IP67 Mana (Watts) 75W
Ētahi Ingoa 633-1037 Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 92%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 1.39A 54V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1.39A Whakaaetanga CE, cULus, EN