LXV300-048SH
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV300-048SH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV300-048SH
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 48V 6.25A
Ngā Rauemi: 1.LXV300-048SH.pdf2.LXV300-048SH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 475 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 475 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV300-048SH
Tau Wae LXV300-048SH Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 48V 6.25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 475 pcs Pepa Raraunga 1.LXV300-048SH.pdf2.LXV300-048SH.pdf
Taumaha 3.1 lbs (1.4kg) Putanga - Whakaputa 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 249VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 528VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 10.16" L x 3.69" W x 1.75" H (258.0mm x 93.6mm x 44.5mm) Raupapa LXV300H
Ratonga IP67 Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 633-1193
LXV300048SH
Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP
He pai 91% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.25A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 6.25A
Whakaaetanga CE, cULus, EN
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LXV300-036SW
LXV300-036SW
Kaihanga: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 36V 8.33A
I roto i te taonga: 804 pcs
Tikiake: LXV300-036SW.pdf
RFQ
LXV300-048S
LXV300-048S
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 48V 6.25A