LXV300-042S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV300-042S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV300-042S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 42V 7.14A
Ngā Rauemi: 1.LXV300-042S.pdf2.LXV300-042S.pdf3.LXV300-042S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV300-042S
Tau Wae LXV300-042S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 42V 7.14A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4045 pcs Pepa Raraunga 1.LXV300-042S.pdf2.LXV300-042S.pdf3.LXV300-042S.pdf
Taumaha 3.4 lbs (1.5kg) Putanga - Whakaputa 42V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.82" L x 3.47" W x 1.30" H (224.0mm x 88.0mm x 33.0mm) Raupapa LXV300
Ratonga IP67 Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 633-1075 Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 93.5%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 7.14A 42V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 7.14A Whakaaetanga CE, EN, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LXV300-024SW
LXV300-024SW
Kaihanga: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 24V 12.5A
I roto i te taonga: 980 pcs
Tikiake: LXV300-024SW.pdf
RFQ
LXV300-042SW
LXV300-042SW
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 42V 7.14A