LXV300-048S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV300-048S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV300-048S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 48V 6.25A
Ngā Rauemi: 1.LXV300-048S.pdf2.LXV300-048S.pdf3.LXV300-048S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV300-048S
Tau Wae LXV300-048S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 48V 6.25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5552 pcs Pepa Raraunga 1.LXV300-048S.pdf2.LXV300-048S.pdf3.LXV300-048S.pdf
Taumaha 3.4 lbs (1.5kg) Putanga - Whakaputa 48V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.82" L x 3.47" W x 1.30" H (224.0mm x 88.0mm x 33.0mm) Raupapa LXV300
Ratonga IP67 Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 633-1076 Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 93.5%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 6.25A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 6.25A Whakaaetanga CE, EN, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LXV300-048SW
LXV300-048SW
Kaihanga: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 48V 6.25A