SLPA125-625-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SLPA125-625-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLPA125-625-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua SNAP LOCK PIN 0.781" NYLON NRTL
Ngā Rauemi: SLPA125-625-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLPA125-625-01
Tau Wae SLPA125-625-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga SNAP LOCK PIN 0.781" NYLON NRTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 530017 pcs Pepa Raraunga SLPA125-625-01.pdf
Momo Snap Lock Pin Raupapa SLPA125
Raina Rita 0.781" (19.84mm) Taitapa Rivet 0.120" (3.05mm)
Ētahi Ingoa 21124007
RPC5086
SLPA125-625-01-ND
SLPA12562501
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.125" (3.18mm) 1/8"
Teitei Teitei 0.047" (1.19mm) 3/64" Head Diameter 0.203" (5.16mm) 13/64"
Rarangi Riki 0.625" (15.88mm) 5/8" Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.120" (3.05mm) Snap Lock Pin 0.625" (15.88mm) 5/8" Grip Range Nylon Tae Natural
Ngā Hua e hāngai ana
SLPA125-375-01
SLPA125-375-01
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: SNAP LOCK PIN 0.531" NYLON NRTL
I roto i te taonga: 728067 pcs
Tikiake: SLPA125-375-01.pdf
RFQ
SLPB-1M-W
SLPB-1M-W
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: SNAP LATCH PLUNGER WHITE
I roto i te taonga: 339074 pcs
Tikiake: SLPB-1M-W.pdf
RFQ
SLPB-1M-B
SLPB-1M-B
Whakaahuatanga: SNAP LATCH PLUNGER BLACK
Tikiake: SLPB-1M-B.pdf
Whakaahuatanga: SNAP LOCK PIN 0.906" NYLON NRTL
Tikiake: SLPA125-750-01.pdf
SLPB-1L-B
SLPB-1L-B
Whakaahuatanga: SNAP LATCH BLACK 0.142" - 0.228"