SLPA125-187-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SLPA125-187-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLPA125-187-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua SNAP LOCK PIN 0.344" NYLON NRTL
Ngā Rauemi: SLPA125-187-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLPA125-187-01
Tau Wae SLPA125-187-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga SNAP LOCK PIN 0.344" NYLON NRTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 882794 pcs Pepa Raraunga SLPA125-187-01.pdf
Momo Snap Lock Pin Raupapa SLPA125
Raina Rita 0.344" (8.74mm) Taitapa Rivet 0.120" (3.05mm)
Ētahi Ingoa 21124002
RPC5081
SLPA125-187-01-ND
SLPA12518701
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.125" (3.18mm) 1/8"
Teitei Teitei 0.047" (1.19mm) 3/64" Head Diameter 0.203" (5.16mm) 13/64"
Rarangi Riki 0.187" (4.75mm) 3/16" Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.120" (3.05mm) Snap Lock Pin 0.187" (4.75mm) 3/16" Grip Range Nylon Tae Natural
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLP9S-2
SLP9S-2
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC VERT 9POS 1.25MM PCB