SLPA125-250-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SLPA125-250-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLPA125-250-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua SNAP LOCK PIN 0.406" NYLON NRTL
Ngā Rauemi: SLPA125-250-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLPA125-250-01
Tau Wae SLPA125-250-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga SNAP LOCK PIN 0.406" NYLON NRTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 865443 pcs Pepa Raraunga SLPA125-250-01.pdf
Momo Snap Lock Pin Raupapa SLPA125
Raina Rita 0.406" (10.31mm) Taitapa Rivet 0.120" (3.05mm)
Ētahi Ingoa 21124003
RPC5082
SLPA125-250-01-ND
SLPA12525001
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.125" (3.18mm) 1/8"
Teitei Teitei 0.047" (1.19mm) 3/64" Head Diameter 0.203" (5.16mm) 13/64"
Rarangi Riki 0.250" (6.35mm) 1/4" Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.120" (3.05mm) Snap Lock Pin 0.250" (6.35mm) 1/4" Grip Range Nylon Tae Natural
Ngā Hua e hāngai ana
SLP9R-2
SLP9R-2
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC FPC TOP 9POS 1.25MM R/A