SLCS-250-4-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SLCS-250-4-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLCS-250-4-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Ngā Rauemi: SLCS-250-4-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLCS-250-4-01
Tau Wae SLCS-250-4-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 208041 pcs Pepa Raraunga SLCS-250-4-01.pdf
Whānui 0.250" (6.35mm) Patohia nga huanga Locking, Round, Standoff
Momo Clip, Wire Saddle Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm)
Rahi Ranga Rawa 0.187" (4.75mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 21012002
SLCS-250- 4-01
SLCS-250- 4-01-ND
SLCS250401
Rahi Whakatuwhera 0.188" (4.78mm)
Momo Tae Arrowhead, Winged Te Mea Maama -
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2 Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.780" (19.81mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead, Winged 0.188" (4.78mm)