SLCS-250-3-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SLCS-250-3-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLCS-250-3-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Ngā Rauemi: SLCS-250-3-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLCS-250-3-01
Tau Wae SLCS-250-3-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 376026 pcs Pepa Raraunga SLCS-250-3-01.pdf
Whānui 0.250" (6.35mm) Patohia nga huanga Locking, Round, Standoff
Momo Clip, Wire Saddle Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm)
Rahi Ranga Rawa 0.187" (4.75mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 21012001
RPC5050
SLCS-250- 3-01
SLCS-250- 3-01-ND
SLCS-250-3-01-ND
SLCS250301
Rahi Whakatuwhera 0.188" (4.78mm)
Teitei 0.718" (18.24mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead, Winged 0.188" (4.78mm) Tae Natural