SLCS-250-16-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SLCS-250-16-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLCS-250-16-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Ngā Rauemi: SLCS-250-16-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLCS-250-16-01
Tau Wae SLCS-250-16-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 287879 pcs Pepa Raraunga SLCS-250-16-01.pdf
Whānui 0.250" (6.35mm) Patohia nga huanga Locking, Round, Standoff
Momo Clip, Wire Saddle Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm)
Rahi Ranga Rawa 0.187" (4.75mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 21012008
RPC5049
SLCS-250-16-01-ND
SLCS2501601
Rahi Whakatuwhera 0.188" (4.78mm)
Momo Tae Arrowhead, Winged Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.530" (38.86mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead, Winged 0.188" (4.78mm) Tae Natural