RKWDM-32-24-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDM-32-24-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWDM-32-24-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP W/ METAL RING, HOOK
Ngā Rauemi: 1.RKWDM-32-24-BK.pdf2.RKWDM-32-24-BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWDM-32-24-BK
Tau Wae RKWDM-32-24-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 6372 pcs Pepa Raraunga 1.RKWDM-32-24-BK.pdf2.RKWDM-32-24-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 2.000" (50.80mm)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Length - Tata 24.00"
Length - Pono 2.000' (609.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Metal Buckle Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 2.000" (50.80mm) 2.000' (609.60mm)