RKWDM-32-20-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDM-32-20-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWDM-32-20-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP W/ METAL RING, HOOK
Ngā Rauemi: 1.RKWDM-32-20-BK.pdf2.RKWDM-32-20-BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWDM-32-20-BK
Tau Wae RKWDM-32-20-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 8090 pcs Pepa Raraunga 1.RKWDM-32-20-BK.pdf2.RKWDM-32-20-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 2.000" (50.80mm)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Length - Tata 20.00"
Length - Pono 1.667' (508.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Metal Buckle Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 2.000" (50.80mm) 1.667' (508.10mm)