RKWDM-32-22-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDM-32-22-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWDM-32-22-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP W/ METAL RING, HOOK
Ngā Rauemi: 1.RKWDM-32-22-BK.pdf2.RKWDM-32-22-BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWDM-32-22-BK
Tau Wae RKWDM-32-22-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 12588 pcs Pepa Raraunga 1.RKWDM-32-22-BK.pdf2.RKWDM-32-22-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 2.000" (50.80mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKWDM
Packaging 10 per Pkg Ētahi Ingoa RKWDM-32-22-BK-ND
RPC3200
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA), Nylon Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Length - Tata 22.00" Length - Pono 1.833' (558.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Metal Buckle
Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 2.000" (50.80mm) 1.833' (558.80mm) Tae Black