MDLSP1-20M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
MDLSP1-20M-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDLSP1-20M-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK NYLON 20MM
Ngā Rauemi: MDLSP1-20M-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDLSP1-20M-01
Tau Wae MDLSP1-20M-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT SNAP LOCK NYLON 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 268760 pcs Pepa Raraunga MDLSP1-20M-01.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.065" (1.65mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.098" (2.50mm)
Raupapa MDLSP1 Ētahi Ingoa 61054084
MDLSP1-20M-01-ND
MDLSP120M01
RP915
Momo Tae Snap Lock Te Poutoko Ranga Rawa 0.065" (1.65mm)
Ko te Taitara o te Raina 0.098" (2.50mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa - Whānui 1.075" (27.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te pupuri i te momo Snap Lock Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.787" (20.00mm) I waenganui i te Kaari Poari 0.787" (20.00mm)